Vaša rodina si pán primátor v tichom prostredí Vášho rodinného hniezdočka v Barci, s osadenými bezpečnostnými kamerami, aj dnes užíva svoje súkromie. Moja rodina však v posledných mesiacoch to šťastie nemá. Navyše, dnes skoro ráno ju prebudili extrémne vibrácie a hluk. Stavebník, ktorému ste v rozpore s elementárnymi pravidlami Stavebného zákona i Územným plánom mesta Košice dovolili stavať nezmyselnú bytovku prilepenú na náš rodinný dom, už od siedmej hodiny rannej vibrovacím strojom zhutňoval v základovej jame pozemku kamene, ktoré predtým tri dni navážal. Takúto vibráciu som zachytil aj v čase môjho príchodu domov: http://www.youtube.com/watch?v=QRXdO4LIGXw&feature=youtu.be.

Šokovaná manželka vybehla k robotníkom, nech to zastavia a sadla si k základom nášho domu na jeho ochranu. Následne majiteľ budúcej bytovky privolal políciu a podal trestné oznámenie za vniknutie na jeho „výsostné“ územie. Dávam Vám pán primátor do pozornosti tento čin, ktorý je znakom arogancie a prízemnej kultúry moci peňazí a bezbrehej nadradenosti.

P1220338.JPG

P1220328.JPG

Okrem už popraskaných múrov som dnes objavil aj popraskané sklá na balkónových dverách, ktoré neodolali tlaku vibrácie.

P1220330.JPG

Dúfam, že Vás tento ohavný čin voči bezbrannej žene konečne presvedčí, a Vy okamžite nariadite zastavenie prác na výstavbe bytovky, ktorá ohrozuje majetok a životy mojej rodiny. Ak tak neurobíte, bude nielen mne, ale aj množstvu ďalších Košičanov, ktorí sú atakovaní touto a podobnou aroganciou, jasné, že Vaším mlčaním takýto postup schvaľujete a podporujete.