<<  November  >>

November

Klasická ochrana prírody

Svetová konferencia OSN

Svetová konferencia OSN o vplyve a dôsledkoch svetovej finančnej a hospodárskej krízy na trvalo udržateľný rozvoj a zmeny klímy, o integrovanej globálnej reakcie na krízu. (25-28 október 2011 @ Medzinárodná Convention Centre v Londýne, Spojené kráľovstvo).

Vážení pozvaní, ​​neziskové - mimovládne organizácie,

Za organizáciu a vedecké pracovné komisie, Organizácie spojených národov Vás pozýva na štvordňový summit ekonómov, pedagógov, Administrátori, výrobca, výskumníkov, mimovládnych organizácií, náboženských vodcov, komunitné organizácie, jednotlivci z verejného a súkromného sektora 25 až 28 októbra 2011 v Londýne (Veľká Británia) posúdiť najhoršie globálnej hospodárskej Ako na krízu od veľkej hospodárskej krízy. Cieľom je zistiť, núdzové aj dlhodobé odpovede na zmiernenie dopadov krízy, populácie, a začať dialóg o potrebnej transformácii medzinárodnej finančnej architektúry, s ohľadom na potreby a záujmy všetkých krajín sveta.

Summite OSN, ktoré sa v auguste mandát na následnú medzinárodnú konferenciu o financovaní rozvoja, ktorá sa konala v júni 2009 v New Yorku. Členské štáty požiadala generálny zhromaždenie usporiadať stretnutie "na najvyššej úrovni".

Dátum: 25 - 28 októbra 2011
Miesto konania: Medzinárodné Convention Centre London, Veľká Británia. Konferencia Téma: Vplyv a dôsledky svetovej finančnej a hospodárskej krízy na trvalo udržateľný rozvoj a návrhy na zmeny klímy integrované globálnej reakcie na krízu.

Registrácia pre tento summit je úplne "free" a presne pre pozvaných jednotlivcov i organizácie jediný. Ako pozvaný, ktoré ste obdržali kód registrácii UN/WFEC/01673/UK/2011 s pozývací list, ktorý poskytuje prístup k registračný formulár. Valné zhromaždenie OSN bude sponzorovať bez cestovných nákladov a všestranný letenku pre všetkých účastníkov. Pozvaných účastníkov bude zodpovedná len za svoje ubytovanie a kŕmenie cenu v hoteli Royal Garden. Medzinárodná Convention Centre (ICC), Londýn, Veľká Británia je dejiskom tohto summitu, zatiaľ čo Royal Garden Hotel je oficiálne určený na uspokojenie všetkých účastníkov tejto jedinečnej a prestížnej celosvetovej finančnej a hospodárskej krízy summit.For rezervácie, kontaktujte Royal Garden Hotel pomocou e-mail: reservations@royalgardenshotel-london.co.uk

Call for Papers:
Organizácia Spojených národov víta papier prezentácie zainteresovaných účastníkov, vedcov, finanční experti, politici a ďalšie praktiky. Papier prezentácie budú naplánované na 20 minút každý, vrátane questions.The tieto témy môžu byť zahrnuté vo vašom podaní a úpravy:

* Príčiny a riešenia svetovej finančnej a hospodárskej krízy
* Globálne dopady finančnej a hospodárskej krízy
* Základné Chyby systém voľného trhu
* Vplyv finančnej a hospodárskej krízy na rozvojové krajiny
* Vplyv finančnej a hospodárskej krízy na rozvojových cieľoch tisícročia RCT
* Účtovníctvo a finančné nariadenie
* Vláda a / alebo súkromnom sektore v reakcii na finančnú a ekonomickú krízu
* Akékoľvek iné témy týkajúce sa financií a hospodárstva

Účastníci budú mať programy, atrakcie, aktivity a výlety k dispozícii v hostiteľskom meste.

Dôležité termíny:
Podanie papiera Prezentácia a návrhy - okamžite. Podanie Registračný formulár a doklad o ubytovaní od hotela Royal Garden - okamžite. Registrácia uzávierka - podľa nastavenia Valného zhromaždenia OSN.

Pre registráciu a ďalšie informácie, napísať list o prijatí okamžite byť súčasťou tejto udalosti a poslať priamo na Dr Eric William (hlavný koordinátor konferencie) E-mail: secretary@ungfecsummit.org / Tel: +44.70.3187.8969 Pre viac informácií volajte nás.

My, národy ... Silnejší OSN pre lepší svet.

Mrs.Elizabeth Hammond,
(Komunikácia a Public Affairs),
Organizácie Spojených národov o globálnej finančnej a ECON

Klasická ochrana prírody Autor:
09.09.2011

V prípade nálezu chráneného živočícha nebrať z miesta nálezu, ale kontaktovať
Správa Pieninského národného parku ulica SNP č. 57 061 01 Spišská Stará Ves tel.: +421 (0)52 4181071-3 fax: +421 (0)52 4822395 e-mail: pienap@sopsr.sk www.pienap.sk
(12.11.2019)

Nová kontaktná osoba od 1.1.2020
Od nového roku sa ujíma vedenia našej organizácie Mgr. Laura Martonová MSc - mobil 0911 298 822 E-mail : lauramarton@yahoo.com Vyštudovala odbor Environmentálna geológia na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave a na Technickej univerzite vo Viedni MSc Program New Energy – Renewable Energy in Central and Eastern Europe. Aktívna členka mimovládnej neziskovej environmentálnej organizácie Združenie ochranárov severovýchodného Slovenska – Pčola v Starej Ľubovni od jej založenia v roku 1994. Pracovala 5 rokov ako projektová manažérka a odborná konzultantka v oblasti odpadového hospodárstva, ochrany vôd, trvalo udržateľného lesného hospodárstva a obnoviteľných zdrojov energie v regióne severovýchodného Slovenska. Od roku 2008 pracuje ako odborná konzultantka pre oblasť mitigácie a adaptácie na klimatickú zmenu, najmä v súvislosti s energetickou efektívnosťou, obnoviteľnými zdrojmi, nakladaním s odpadmi a udržateľným využívaním lesov. Vypracováva projekty a programy hlavne v rozvojových krajinách (Afrika, Balkán, Ázia, Arabský polostrov), ktoré sú často spolufinancované prostredníctvom tzv. carbon market mechanizmov. Klientmi sú hlavne medzinárodné inštitúcie (UNDP, UNIDO, World Bank, EIB, EBRD), rozvojové agentúry, ale aj firmy a mimovládne organizácie.
(12.11.2019)

2039 (2039 hl.)

Mainstreamové riešenie klimatickej zmeny je drahé s neistým koncom aj s úpadkom ekonomiky, tvrdí hydrológ

48 x    (22.09.2019)