<<  Máj  >>

Máj

Klasická ochrana prírody

Svetová konferencia OSN

Svetová konferencia OSN o vplyve a dôsledkoch svetovej finančnej a hospodárskej krízy na trvalo udržateľný rozvoj a zmeny klímy, o integrovanej globálnej reakcie na krízu. (25-28 október 2011 @ Medzinárodná Convention Centre v Londýne, Spojené kráľovstvo).

Vážení pozvaní, ​​neziskové - mimovládne organizácie,

Za organizáciu a vedecké pracovné komisie, Organizácie spojených národov Vás pozýva na štvordňový summit ekonómov, pedagógov, Administrátori, výrobca, výskumníkov, mimovládnych organizácií, náboženských vodcov, komunitné organizácie, jednotlivci z verejného a súkromného sektora 25 až 28 októbra 2011 v Londýne (Veľká Británia) posúdiť najhoršie globálnej hospodárskej Ako na krízu od veľkej hospodárskej krízy. Cieľom je zistiť, núdzové aj dlhodobé odpovede na zmiernenie dopadov krízy, populácie, a začať dialóg o potrebnej transformácii medzinárodnej finančnej architektúry, s ohľadom na potreby a záujmy všetkých krajín sveta.

Summite OSN, ktoré sa v auguste mandát na následnú medzinárodnú konferenciu o financovaní rozvoja, ktorá sa konala v júni 2009 v New Yorku. Členské štáty požiadala generálny zhromaždenie usporiadať stretnutie "na najvyššej úrovni".

Dátum: 25 - 28 októbra 2011
Miesto konania: Medzinárodné Convention Centre London, Veľká Británia. Konferencia Téma: Vplyv a dôsledky svetovej finančnej a hospodárskej krízy na trvalo udržateľný rozvoj a návrhy na zmeny klímy integrované globálnej reakcie na krízu.

Registrácia pre tento summit je úplne "free" a presne pre pozvaných jednotlivcov i organizácie jediný. Ako pozvaný, ktoré ste obdržali kód registrácii UN/WFEC/01673/UK/2011 s pozývací list, ktorý poskytuje prístup k registračný formulár. Valné zhromaždenie OSN bude sponzorovať bez cestovných nákladov a všestranný letenku pre všetkých účastníkov. Pozvaných účastníkov bude zodpovedná len za svoje ubytovanie a kŕmenie cenu v hoteli Royal Garden. Medzinárodná Convention Centre (ICC), Londýn, Veľká Británia je dejiskom tohto summitu, zatiaľ čo Royal Garden Hotel je oficiálne určený na uspokojenie všetkých účastníkov tejto jedinečnej a prestížnej celosvetovej finančnej a hospodárskej krízy summit.For rezervácie, kontaktujte Royal Garden Hotel pomocou e-mail: reservations@royalgardenshotel-london.co.uk

Call for Papers:
Organizácia Spojených národov víta papier prezentácie zainteresovaných účastníkov, vedcov, finanční experti, politici a ďalšie praktiky. Papier prezentácie budú naplánované na 20 minút každý, vrátane questions.The tieto témy môžu byť zahrnuté vo vašom podaní a úpravy:

* Príčiny a riešenia svetovej finančnej a hospodárskej krízy
* Globálne dopady finančnej a hospodárskej krízy
* Základné Chyby systém voľného trhu
* Vplyv finančnej a hospodárskej krízy na rozvojové krajiny
* Vplyv finančnej a hospodárskej krízy na rozvojových cieľoch tisícročia RCT
* Účtovníctvo a finančné nariadenie
* Vláda a / alebo súkromnom sektore v reakcii na finančnú a ekonomickú krízu
* Akékoľvek iné témy týkajúce sa financií a hospodárstva

Účastníci budú mať programy, atrakcie, aktivity a výlety k dispozícii v hostiteľskom meste.

Dôležité termíny:
Podanie papiera Prezentácia a návrhy - okamžite. Podanie Registračný formulár a doklad o ubytovaní od hotela Royal Garden - okamžite. Registrácia uzávierka - podľa nastavenia Valného zhromaždenia OSN.

Pre registráciu a ďalšie informácie, napísať list o prijatí okamžite byť súčasťou tejto udalosti a poslať priamo na Dr Eric William (hlavný koordinátor konferencie) E-mail: secretary@ungfecsummit.org / Tel: +44.70.3187.8969 Pre viac informácií volajte nás.

My, národy ... Silnejší OSN pre lepší svet.

Mrs.Elizabeth Hammond,
(Komunikácia a Public Affairs),
Organizácie Spojených národov o globálnej finančnej a ECON

Klasická ochrana prírody Autor:
09.09.2011

ochranár, poslanec Európskeho parlamentu Martin Hojsík z Progresívneho Slovenska dnes predstavil návrhy zelených opatrení, ktoré môžu pomôcť Slovensku

27 x    (19.05.2020)

HROMADNÁ PODPISOVÁ AKCIA